melunia

Świeżo upieczona

Dołączył(a): 1 czerwca 2018

Ostatnio na stronie: 1 czerwca 2018, 10:41

Liczba punktów: 10

 • melunia: STUDIA- szansa na lepszy powrót?

  HEJ KOCHANE! <3

  Ostanio znalazłam na jednym forum informację o studiach dla mam. Program nazywa się "Aktywna MAMA" czy jakoś tak. Bardzo mnie to zaciekawiło, więc postanowiłam sprawdzić " co w trawie piszczy".

  Ogłoszeniodawcą (o ile takie słowo istnieje) była Sądecka uczelnia Wyższa Szkoła Biznesu- National Louis University. Postanowiłam zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów.

  Program "Aktywna MAMA" polega w skrócie na studiach na ich platformie. Całośc przeprowadzona jest dzięki CloudA czyli ich wirtualnej uczelni. Z informacji udzielonej mi w rekrutacji, wynika że muszę zjawić się tylko na obronę a z drugiej strony studia te nie są typowym on-line studiowaniem, gdzie liczy się tylko-zapłać i zdasz.

  "Studia z zarządzania są przeprowadzone w 100% zdalnie i każda mama może się dokształcać w okresie, kiedy kariera zawodowa schodzi na drugi plan bo pojawia się największy skarb"

  Studia są odpłatne ale to niecałe 370 zł miesięcznie a od 2 roku można brać nawet 1000 zł za stypendium naukowe. opłata jest za 10 rat a nie jak na większości uczelni za 12 miesięcy, gdzie w wakacje się nie uczysz.

  Myślę nad takim rozwiązaniem, gdyż nie ukrywam że boje się powrotu po macierzyńskim. Rynek niestety teraz jest trudny a nie chciałabym zarabiać najniższej krajowej skoro teraz mogę przysiąść i zainwestować w przyszłość. 

  Jak myślicie jest sens?

   

   

   

  0 komentarzy  | zaloguj się aby komentować »