FitMamuśka w drugiej ciąży

 • Julia88: FitMamuśka w drugiej ciąży

  Witam Was bardzo serdecznie,

  Do blogowania namówiła mnie koleżanka, która prowadzi swojego bloga, gdzie opowiada o swojej ciąży i może wymieniać się z czytelniczkami różnymi radami więc pomyślałam czemu nie spróbować ;)

  Mam 29 lat i razem z moim mężem wychowujemy nasza 4-letnią córeczkę Maję. Majusia już chodzi do przedszkola i jesteśmy z niej bardzo dumni. Razem z mężem dzielimy swój czas tak, by mieć też chwilę dla siebie. Ja uwielbiam aktywność fizyczną. Jestem uzależniona od ćwiczeń z Ewą Chodakowską, ale też inne trenerki jak Ania Lewandowska czy Sylwia Szostak mnie "nakręcają" do dbania o siebie.

  Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży. Wpadka ale bardzo chciana, bo jak na życzenie Mai urodzi się braciszek - Nathanek. Staram się ćwiczyć delikatnie by nie stracić formy ale też podchodzę do tego racjonalnie i zależy mi przede wszystkim by moja ciąża była bezpieczna. Na prawdę dziewczyny jest dużo ćwiczeń, które możemy spokojnie wykonywać w ciąży, a nawet takie które przygotują nas do porodu. Nie musimy całe 9 miesięcy leżeć w łózku. Ja po pierwszej ciąży miałam dużo do zrzucenia. Przytyłam prawie 30 kilo. Całą ciążę leżałam, unikałam aktywności i nie oszukujmy się - jadłam co chciałam. Dopiero po urodzeniu Mai wzięłam się za siebie i dziś jestem totalnie zakręcona na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń :) Póki co tyję 1kg na miesiąc, a jestem już w 6 miesiącu. Po wakacjach przywitamy Nathana. Pogoda też robi swoje i zauważam opuchliznę, ale dam radę jeszcze 3 miesiące i nasza rodzinka będzie pełna :)

  0 komentarzy  | zaloguj się aby komentować »