Poleć znajomym

Bądź sexi mamą - Drugi etap konkursu!

Autor: , 22 listopada 2011 w Mama i Tata, Komentarze (5) »

Drogie Mamy! Przed wami kolejny etap konkursu Fajnej Mamy i serwisu Kalorynka.pl, w którym walczycie o niezapomniany weekend w SPA. Zobaczcie, kto ma szansę na odrobinę luksusu i co trzeba zrobić dalej, by na 48 godzin przenieść się do krainy relaksu i wyciszenia.

Zaczynamy od ogłoszenia, kto zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu. I już na wstępie mamy niespodziankę - zamiast 3 osób, postanowiliśmy wybrać aż 10 mam, które rozpoczną program odchudzający wraz z serwisem Kalorynka.pl. Są to:

 • Aleksia
 • Karolina Wiśniewska
 • Monia
 • sibia123
 • Iza Aniołek
 • kaska
 • Maja0102
 • Ania Grudzień
 • agnieszka plewińska
 • Agnieszka rola

Co dalej?

By wziąć udział w drugim etapie konkursu oraz zapewnić sobie szansę na weekend w SPA, Panie muszą prowadzić dziennik odchudzania, w którym regularnie będą opisywać swoje zmagania z kilogramami.

W tym celu zakładamy na forum specjalny wątek zatytułowany Dziennik sexi mamy. Właśnie tam należy przynajmniej 3 razy w tygodniu (od dzisiaj do 15 stycznia) umieszczać wypowiedzi nie krótsze niż 1000 znaków, a w nich między innymi: postępy, sukcesy, porażki, wątpliwości, itd.

Nie chodzi o to, abyście rozpisywały nam swoje menu. Najbardziej interesują nas ćwiczenia, motywacja, wasze przemyślenia, samopoczucie i rezultaty waszej pracy. Oczywiście mile widziane będą zdjęcia. To właśnie od waszej inwencji zależy, czy nowy rok rozpoczniecie relaksując się z osobą towarzyszącą w ekskluzywnym SPA.

Tagi: odchudzanie, dietetyka, seksowna mama

Podobne artykuły:

 • Konkurs sexy mamy

  Konkurs sexy mamy

  Czy w ciąży można czuć się sexy? Jak dbać o siebie, gdy dziecko absorbuje cały wolny czas? Czy macierzyństwo oznacza, że potrzeby estetyczne kobiety muszą zejść na drugi plan? Tego chcemy ... Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: aaolciaa

  Fajna Mama Tygodnia: aaolciaa

  Ola trafiła do nas we wrześniu 2011 i przyznaje, że uzależniła się od codziennych pogaduszek z Fajnymi Mamami. Tryska optymizmem, o rodzinę walczy jak lwica i wierzy, że życiu czasami trzeba ... Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: angelagi

  Fajna Mama Tygodnia: angelagi

  Angelika dołączyła do grona Fajnych Mam we wrześniu 2011. Dziś opowiada nam między innymi o tym, jak bardzo czas wpływa na to, jak postrzegamy postępowanie naszych rodziców. Macie podobne ... Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: Kaffi

  Fajna Mama Tygodnia: Kaffi

  Szczęśliwa mama i żona, szalona księgowa i niepoprawna optymistka - poznajcie Kaffi, która jest z nami już ponad rok i mamy nadzieję, że tak zostanie. Więcej »

Komentarze

 1. Donia1982 5 grudnia 2011, 19:44

  nie ma nikogo ze starej gwardii ?
  I mnie schudniecie i relaks w spa by się przydał.... :)

 2. lilianna (Gość) 7 lutego 2013, 8:53

  Zmagania z kilogramami nie będą takie trudne jeśli zaczniemy się wspierać suplementem z ekstraktem owoców cytrusowych i guarany wzbogaconym kofeiną i chromem.

 3. weronka (Gość) 5 marca 2013, 8:53

  To prawda, ja też zaczęłam zażywać therm line, co prawda dopiero drugi tydzień, ale już w pasie ubywa, co mnie bardzo cieszy, bo do maja postanowiłam z 9 kilogramów schudnąć.

 4. sto.club 8 listopada 2016, 11:53

  therm line bez żadnych ćwiczeń?

  www.100club.pl

 5. Dawid (Gość) 4 czerwca 2018, 22:27

  Oczekujesz szybkich efektów w kształtowaniu swojej sylwetki? Dotychczasowe treningi oraz dieta nie spełnia Twoich oczekiwań? Zobacz co proponuje najlepszy trener w Polsce wwwigortreneronlinepl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Zmień się nie do poznania w krótkim czasie i uzyskaj sylwetkę o jakiej marzysz. Wejdź na stronę wwwigortreneronlinepl i wygraj dodatkowo 10.000 zł.