Poleć znajomym

Alkohol a ciąża

Autor: , 6 czerwca 2009 w Ciąża, Komentarze (2) »

Alkohol a ciąża – tutaj lekarze są zgodni. W czasie ciąży najlepiej całkowicie zrezygnować z trunków wysokoprocentowych. Jeśli jednak dwa tygodnie po suto zakrapianej imprezie okaże się, że jesteśmy w ciąży, nie ma powodów do paniki. To na pewno nie zaszkodzi naszemu dziecku.

Tagi: alkohol

Podobne artykuły:

 • Ciąża pozamaciczna (jajawodowa, ektopowa)

  Ciąża pozamaciczna (jajawodowa, ektopowa)

  Ciąża pozamaciczna zdarza się wówczas, gdy zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się nie w macicy, lecz w jednym z jajowodów, lub w obrębie jamy miednicy mniejszej. Więcej »

 • Ciąża pozamaciczna

  Ciąża pozamaciczna

  Ciążą pozamaciczną (ektopową) nazywamy rozwój płodu poza jamą macicy. Najczęstszymi miejscami, gdzie może rozwinąć się ciąża pozamaciczna są: jajowody, jajniki, szyjka macicy a także ... Więcej »

 • Ciąża wysokiego ryzyka

  Ciąża wysokiego ryzyka

  Ciążą wysokiego ryzyka określa się każdą ciążę, która przebiega nieprawidłowo lub ciążę u chorej kobiety. Do najczęstszych chorób zagrażających ciąży należy nadciśnienie, Więcej »

 • Ciąża w łóżku

  Ciąża w łóżku

  Ciąża to nie choroba, ale czasem musisz poleżeć w łóżku, albo po prostu odpocząć, by uniknąć pewnych komplikacji. Najczęściej na początku lub pod koniec ciąży. Sprawdź, kiedy to ... Więcej »

Komentarze

 1. mikusiowa 24 lipca 2011, 16:49

  Ani grama alkoholu w ciąży nie wypiłam. Mąż bacznie mnie pilnował wrrr nawet cukierka z ajerkoniakiem mi nie pozwolił ale to już przesada była:

 2. dariena 28 lipca 2015, 12:26

  Nie rozumiem przyszłych mam co piją alkohol i to zwłaszcza w ciąży. Z takimi kobietami od razu na http://www.odtruwamy.pl bym pojechała.